1st Barnstable

Democrats Votes Pct
Winner Cleon Turner (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

2nd Barnstable

Democrats Votes Pct
Winner Brian Mannal
2,058 56%
Demetrius Atsalis (i)
1,621 44%
Town-by-town results
12 of 12 precincts reporting   
Republican Votes Pct
No candidate

3rd Barnstable

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner David Vieira (i)
Uncontested

4th Barnstable

Democrats Votes Pct
Winner Sarah Peake (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

5th Barnstable

Democrats Votes Pct
Winner Patrick Ellis
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Randy Hunt (i)
Uncontested

Barnstable, Dukes & Nantucket

Democrats Votes Pct
Winner Timothy Madden (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

1st Berkshire

Democrats Votes Pct
Winner Gailanne Cariddi (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

2nd Berkshire

Democrats Votes Pct
Winner Paul Mark (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

3rd Berkshire

Democrats Votes Pct
Winner Tricia Farley-Bouvier (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

4th Berkshire

Democrats Votes Pct
Winner Smitty Pignatelli (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

1st Bristol

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Jay Barrows (i)
Uncontested

2nd Bristol

Democrats Votes Pct
Winner Paul Heroux
1,118 78%
Stephen Kane
310 22%
Town-by-town results
11 of 11 precincts reporting   
Republican Votes Pct
Winner George Ross (i)
Uncontested

3rd Bristol

Democrats Votes Pct
Winner Sherry Costa-Hanlon
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Shaunna O'Connell (i)
Uncontested

4th Bristol

Democrats Votes Pct
Winner Keith Carreiro
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Steven Howitt (i)
Uncontested

5th Bristol

Democrats Votes Pct
Winner Patricia Haddad (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

6th Bristol

Democrats Votes Pct
Winner David Sullivan (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

7th Bristol

Democrats Votes Pct
Alan Silvia
2,091 50%
Kevin Aguiar (i)
2,084 50%
Town-by-town results
12 of 12 precincts reporting   
Republican Votes Pct
No candidate

8th Bristol

Democrats Votes Pct
Winner Paul Schmid (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

9th Bristol

Democrats Votes Pct
Winner Christopher Markey (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

10th Bristol

Democrats Votes Pct
Winner William Straus (i)
2,918 79%
Abilio Soares
791 21%
Town-by-town results
12 of 12 precincts reporting   
Republican Votes Pct
No candidate

11th Bristol

Democrats Votes Pct
Winner Robert Koczera (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

12th Bristol

Democrats Votes Pct
Roger Brunelle
817 50%
Adam Bond
806 50%
Town-by-town results
11 of 11 precincts reporting   
Republican Votes Pct
Winner Keiko Orrall (i)
Uncontested

13th Bristol

Democrats Votes Pct
Winner Antonio Cabral (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

14th Bristol

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Elizabeth Poirier (i)
Uncontested

1st Essex

Democrats Votes Pct
Winner Michael Costello (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

2nd Essex

Democrats Votes Pct
Winner Barry Fogel
Uncontested
Republican Votes Pct
Leonard Mirra
1,331 44%
Robert Cronin
1,172 39%
Gary Fowler
500 17%
Town-by-town results
14 of 14 precincts reporting   

3rd Essex

Democrats Votes Pct
Winner Brian Dempsey (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

4th Essex

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Brad Hill (i)
Uncontested

5th Essex

Democrats Votes Pct
Winner Ann-Margaret Ferrante (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

6th Essex

Democrats Votes Pct
Winner Jerry Parisella (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

7th Essex

Democrats Votes Pct
Winner John Keenan (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

8th Essex

Democrats Votes Pct
Winner Lori Ehrlich (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

9th Essex

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Donald Wong (i)
Uncontested

10th Essex

Democrats Votes Pct
Winner Robert Fennell (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Dwight Caufield
Uncontested

11th Essex

Democrats Votes Pct
Winner Steven Walsh (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

12th Essex

Democrats Votes Pct
Winner Joyce Spiliotis (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

13th Essex

Democrats Votes Pct
Winner Theodore Speliotis (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

14th Essex

Democrats Votes Pct
Winner Diana DiZoglio
1,600 53%
David Torrisi (i)
1,435 47%
Town-by-town results
12 of 12 precincts reporting   
Republican Votes Pct
Winner Karin Rhoton
Uncontested

15th Essex

Democrats Votes Pct
Winner Linda Campbell (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

16th Essex

Democrats Votes Pct
Winner Marcos Devers (i)
1,482 84%
Chally Ramos
278 16%
Town-by-town results
13 of 13 precincts reporting   
Republican Votes Pct
No candidate

17th Essex

Democrats Votes Pct
Winner Frank Moran
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

18th Essex

Democrats Votes Pct
Winner Barbara L'Italien
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner James Lyons (i)
Uncontested

1st Franklin

Democrats Votes Pct
Winner Stephen Kulik (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

2nd Franklin

Democrats Votes Pct
Winner Denise Andrews (i)
1,657 48%
Rebecca Bialecki
1,174 34%
Jim White
471 14%
Genevieve Fraser
156 5%
Town-by-town results
18 of 18 precincts reporting   
Republican Votes Pct
Winner Susannah Lee
Uncontested

1st Hampden

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Todd Smola (i)
Uncontested

2nd Hampden

Democrats Votes Pct
Winner Brian Ashe (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Marie Angelides
1,340 88%
Enrico Villamaino
177 12%
Town-by-town results
12 of 12 precincts reporting   

3rd Hampden

Democrats Votes Pct
Winner Samuel Salvatore DiSanti
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Nicholas Boldyga (i)
Uncontested

4th Hampden

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Donald Humason (i)
Uncontested

5th Hampden

Democrats Votes Pct
Winner Aaron Vega
1,884 67%
Michael Kane (i)
913 33%
Town-by-town results
14 of 14 precincts reporting   
Republican Votes Pct
No candidate

6th Hampden

Democrats Votes Pct
Winner Michael Finn (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

7th Hampden

Democrats Votes Pct
Winner Thomas Petrolati (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

8th Hampden

Democrats Votes Pct
Winner Joseph Wagner (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

9th Hampden

Democrats Votes Pct
Winner Sean Curran (i)
2,496 74%
Joseph Fountain
866 26%
Town-by-town results
17 of 17 precincts reporting   
Republican Votes Pct
No candidate

10th Hampden

Democrats Votes Pct
Winner Cheryl Rivera (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

11th Hampden

Democrats Votes Pct
Winner Benjamin Swan (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

12th Hampden

Democrats Votes Pct
Winner Angelo Puppolo (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Dennis McCarthy
Uncontested

1st Hampshire

Democrats Votes Pct
Winner Peter Kocot (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

2nd Hampshire

Democrats Votes Pct
Winner John Scibak (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

3rd Hampshire

Democrats Votes Pct
Winner Ellen Story (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

1st Middlesex

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Sheila Harrington (i)
Uncontested

2nd Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner James Arciero (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Valerie Wormell
Uncontested

3rd Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Kate Hogan (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Chuck Kuniewich
Uncontested

4th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Danielle Gregoire
1,112 75%
Joseph Collins
361 25%
Town-by-town results
14 of 14 precincts reporting   
Republican Votes Pct
Winner Steven Levy (i)
Uncontested

5th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner David Linsky (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

6th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Chris Walsh (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

7th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Tom Sannicandro (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Jon Fetherston
Uncontested

8th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Carolyn Dykema (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Marty Lamb
Uncontested

9th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Thomas Stanley (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

10th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner John Lawn (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Francis Stanton
Uncontested

11th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Kay Khan (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Greer Swiston
Uncontested

12th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Ruth Balser (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

13th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Thomas Conroy (i)
1,950 89%
Steven Hakar
247 11%
Town-by-town results
14 of 14 precincts reporting   
Republican Votes Pct
No candidate

14th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Cory Atkins (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Michael Benn
Uncontested

15th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Jay Kaufman (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

16th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Thomas Golden (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

17th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner David Nangle (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Martin Burke
Uncontested

18th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Kevin Murphy (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

19th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner James Miceli (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Douglas Sears
Uncontested

20th Middlesex

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Bradley Jones (i)
Uncontested

21st Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Kenneth Gordon (write-in)
919 40%
Charles Murphy (i)
724 32%
David Fionda (write-in)
592 26%
Virginia Mooney (write-in)
41 2%
Town-by-town results
12 of 12 precincts reporting   
Republican Votes Pct
Winner Walter Zenkin (write-in)
Uncontested

22nd Middlesex

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Marc Lombardo (i)
Uncontested

23rd Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Sean Garballey (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Joseph Monju
Uncontested

24th Middlesex

Democrats Votes Pct
David Rogers
2,291 43%
Margaret Hegarty
2,089 39%
Robert Reardon
914 17%
Town-by-town results
15 of 15 precincts reporting   
Republican Votes Pct
Winner Tommasina Olson
Uncontested

25th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Marjorie Decker
2,754 84%
Gayle Johnson
294 9%
Lesley Phillips
215 7%
Town-by-town results
13 of 13 precincts reporting   
Republican Votes Pct
No candidate

26th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Timothy Toomey (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Thomas Vasconcelos
Uncontested

27th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Denise Provost (i)
3,643 87%
Harry Kortikere
545 13%
Town-by-town results
11 of 11 precincts reporting   
Republican Votes Pct
No candidate

28th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Stat Smith (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

29th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Jonathan Hecht (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

30th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner James Dwyer (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

31st Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Jason Lewis (i)
2,851 71%
John DePinto
1,156 29%
Town-by-town results
15 of 15 precincts reporting   
Republican Votes Pct
Winner George Georgountzos
Uncontested

32nd Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Paul Brodeur (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

33rd Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Christopher Fallon (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

34th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Carl Sciortino (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner David Rajczewski
Uncontested

35th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Paul Donato (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

36th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Colleen Garry (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Cathy Richardson
1,397 73%
George Boag
517 27%
Town-by-town results
14 of 14 precincts reporting   

37th Middlesex

Democrats Votes Pct
Winner Jennifer Benson (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

1st Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner Bruce Ayers (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

2nd Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner Tackey Chan (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

3rd Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner Ronald Mariano (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

4th Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner James Murphy (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

5th Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner Mark Cusack (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

6th Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner William Galvin (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

7th Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner Walter Timilty (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

8th Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner Louis Kafka (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

9th Norfolk

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Daniel Winslow (i)
Uncontested

10th Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner Jeffrey Roy
1,935 57%
Peter Padula
1,463 43%
Town-by-town results
11 of 11 precincts reporting   
Republican Votes Pct
Winner Richard Eustis
1,260 50%
Stolle Singleton
776 31%
John Jewell
502 20%
Town-by-town results
11 of 11 precincts reporting   

11th Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner Paul McMurtry (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

12th Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner John Rogers (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner James Stanton
Uncontested

13th Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner Denise Garlick (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

14th Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner Alice Peisch (i)
2,601 93%
Jerome Carr
203 7%
Town-by-town results
13 of 13 precincts reporting   
Republican Votes Pct
No candidate

15th Norfolk

Democrats Votes Pct
Winner Frank Smizik (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

1st Plymouth

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Vinny deMacedo (i)
Uncontested

2nd Plymouth

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Susan Gifford (i)
Uncontested

3rd Plymouth

Democrats Votes Pct
Winner Garrett Bradley (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

4th Plymouth

Democrats Votes Pct
Winner James Cantwell (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Stephen Coulter
Uncontested

5th Plymouth

Democrats Votes Pct
Winner Rhonda Nyman (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Korey Welch
Uncontested

6th Plymouth

Democrats Votes Pct
Winner Josh Cutler
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Daniel Webster (i)
Uncontested

7th Plymouth

Democrats Votes Pct
Winner Robert Toomey
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Geoff Diehl (i)
Uncontested

8th Plymouth

Democrats Votes Pct
Winner Marilee Hunt
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Angelo D'Emilia (i)
Uncontested

9th Plymouth

Democrats Votes Pct
Winner Michael Brady (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

10th Plymouth

Democrats Votes Pct
Winner Christine Canavan (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

11th Plymouth

Democrats Votes Pct
Claire Cronin
1,524 39%
Robert Sullivan
1,214 31%
Jass Stewart
1,009 26%
Mark Linde
113 3%
Town-by-town results
12 of 12 precincts reporting   
Republican Votes Pct
Winner Daniel Murphy
Uncontested

12th Plymouth

Democrats Votes Pct
Winner Thomas Calter (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Debra Betz
Uncontested

1st Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Carlo Basile (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

2nd Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Gene O'Flaherty (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Charles Klauder
Uncontested

3rd Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Aaron Michlewitz (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

4th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Nick Collins (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

5th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Carlos Henriquez (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

6th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Russell Holmes (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

7th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Gloria Fox (i)
1,369 66%
Rufus Faulk
494 24%
Jed Hresko
199 10%
Town-by-town results
12 of 12 precincts reporting   
Republican Votes Pct
No candidate

8th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Marty Walz (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

9th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Byron Rushing (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

10th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Edward Coppinger (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

11th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Elizabeth Malia (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

12th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Linda Forry (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

13th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Martin Walsh (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

14th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Angelo Scaccia (i)
1,984 77%
Anthony Solimine
593 23%
Town-by-town results
17 of 17 precincts reporting   
Republican Votes Pct
No candidate

15th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Jeffrey Sanchez (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

16th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Kathi-Anne Reinstein (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

17th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Kevin Honan (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

18th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Michael Moran (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

19th Suffolk

Democrats Votes Pct
Winner Robert DeLeo (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Paul Caruccio
Uncontested

1st Worcester

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Kimberly Ferguson (i)
Uncontested

2nd Worcester

Democrats Votes Pct
Winner Jonathan Zlotnik
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Richard Bastien (i)
969 63%
Scott Graves
562 37%
Town-by-town results
16 of 16 precincts reporting   

3rd Worcester

Democrats Votes Pct
Winner Stephen DiNatale (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

4th Worcester

Democrats Votes Pct
Winner Dennis Rosa (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Justin Brooks
Uncontested

5th Worcester

Democrats Votes Pct
Winner Anne Gobi (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Jason Petraitis
Uncontested

6th Worcester

Democrats Votes Pct
Winner Kathleen Walker
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Peter Durant (i)
Uncontested

7th Worcester

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Paul Frost (i)
Uncontested

8th Worcester

Democrats Votes Pct
Winner Robert Dubois
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Kevin Kuros (i)
Uncontested

9th Worcester

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner George Peterson (i)
Uncontested

10th Worcester

Democrats Votes Pct
Winner John Fernandes (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

11th Worcester

Democrats Votes Pct
No candidate
Republican Votes Pct
Winner Matthew Beaton (i)
Uncontested

12th Worcester

Democrats Votes Pct
Winner Harold Naughton (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

13th Worcester

Democrats Votes Pct
Winner John Mahoney (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

14th Worcester

Democrats Votes Pct
Winner James O'Day (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner William McCarthy
Uncontested

15th Worcester

Democrats Votes Pct
Mary Keefe
961 39%
Dianna Biancheria
752 30%
Kate Toomey
577 23%
Frank Beshai
128 5%
Ralph Perez
74 3%
Town-by-town results
11 of 11 precincts reporting   
Republican Votes Pct
Winner Brian O'Malley
Uncontested

16th Worcester

Democrats Votes Pct
Winner John Fresolo (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
No candidate

17th Worcester

Democrats Votes Pct
Winner John Binienda (i)
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner William LeBeau
Uncontested

18th Worcester

Democrats Votes Pct
Winner Donald Bourque
Uncontested
Republican Votes Pct
Winner Ryan Fattman (i)
Uncontested

Other results

Sept. 6 State Primary